MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Kocēnu novadā notiks Bērnības svētki

Sestdien, 2. augustā, plkst. 11.00 Dikļu pagasta Vika pasaku parkā jau piekto reizi norisināsies Kocēnu novada Bērnības svētki. Bērnības svētkos šogad piedalīsies seši bērni vecumā no 1,5 – 5 gadiem. Pieci no šiem bērniem dzīvo Kocēnu novadā, bet viens svētku dalībnieks ir no Valmieras. Bērnus, vecākus un krustvecākus nozīmīgajā notikumā sveiks Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle.

Pasākuma svinīgajā daļā vecākiem tiks izsniegta apliecība kā apliecinājumu tam, ka bērnam ar šo dienu ir krustvecāki, un tiks aicināti veikt ierakstu goda grāmatā. Bērnus iepriecinās muzikāli teatrāls uzvedums “Divu zaķu ceļojums” ar zaķiem Pelēci un Baltļipi, kuri svētku ietvaros arī iepazīstinās mazuļus ar latviskajiem arodiem un darba tikumu.

Pēc pasākuma svinīgās daļas bērniem un krustvecākiem būs iespēja doties izbraucienā zirga pajūgā, kopīgi ar ģimenes locekļiem piedalīties dažādās rotaļās un mieloties ar svētku kliņģeri.

Katrs svētku gaviļnieks saņems dāvanu un, krustvecāku pavadīts, šūposies jaunajās svētku šūpolēs Vika pasaku parkā. Jaunās šūpoles ir uzstādītas Kocēnu novada domes projekta ietvaros – Lauku atbalsta dienests atbalstīja Latvijas Pašvaldību savienības projekta pieteikumu „Interesantais pašvaldībā daudzveidīgajā Latvijā un Eiropā”, rodot iespēju īstenot 48 Latvijas pašvaldību projektu idejas, ko finansē Meža attīstības fonds.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *