MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ikgadējie Ezera svētki Ķūļciema pagastā

2. augustā Ķūļciemā gaidāmi ikgadējie Ezera svētki. Pirmās aktivitātes – makšķerēšanas sacensības – sāksies jau 6.00 laivu bāzē „Mazsaliņas”. Toties svētku atklāšana paredzēta brīvā laika pavadīšanas centra brīvdabas estrādē 12.00.

Svētku atklāšanā paredzēta ezera gana vizīte un īpaši izveidota koncertprogramma „Vakars uz ezer’…”. Savukārt no 13.00 līdz 17.00 mazākajiem svētku dalībniekiem būs pieejams bērnu stūrītis – sejiņu apgleznošana un iespēja Pepijas pavadībā sportot un radoši strādāt. Dienas laikā varēs baudīt „Latvijas Šlāgeraptaujas” dalībnieku „Inga un Normunds” uzstāšanos, vīru vokālā ansambļa „Stende”, sieviešu vokālā ansambļa „Gaisma” un līnijdeju grupas „Evita” sniegumu.

Laikā no 15.00 līdz 16.30 tiks vārīta zivju zupa, bet pēc tam uzstāsies Kristīnes Brokas-Kristbergas vadītā vokālā studija „Tonis”, rādot priekšnesumus koncertprogrammā „Bērnības soma”. Uzvedumus demonstrēs arī Vandzenes amatierteātris un Mērsraga amatiermākslas kolektīvi. Savukārt vakara noslēgumā gaidāma nakts balle ar grupu „Sienāži”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *