MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Dagdas novada pašvaldība ir piešķīrusi finansējumu vairākiem jauniešu nodarbinātības projektiem

Jauniešu iniciatīvu centra projektā „Jauniešu darbs vasarā 2014” tiks iesaistīti 118 jaunieši. Šis pasākums tiek realizēts jau trešo gadu un ar katru reizi dalībnieku skaits palielinās. Pusaudži vecumā no 13 līdz 25 gadiem strādās novada jauniešu centros un bērnu pieskatīšanas istabās. Viņi palīdzēs organizēt dažādas aktivitātes bērniem un jauniešiem skolēnu brīvlaikā, kā arī piedalīsies labiekārtošanas darbos pagastos un pilsētā. Par darbu jaunieši saņems dāvanu kartes 30 eiro vērtībā kancelejas preču iegādei.

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) Dagdas pilsētā un visos pagastos vasarā tiks nodarbināti 54 skolēni no 15 līdz 20 gadiem. Viena skolēna nodarbinātības ilgums pasākumā – viens mēnesis. Jaunieši strādās par sētniekiem, labiekārtošanas strādniekiem, dārznieku palīgiem un skolotāju palīgiem pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte” un Andrupenes jauniešu centrā.

Šogad pirmo reizi Dagdas novada pašvaldība piedāvās darbu arī augstskolu studentiem pirmās darba pieredzes gūšanai. Jauniešu iniciatīvu centra projekta „Mana pirmā darba vieta” mērķis ir veicināt jauniešu konkurētspēju darba tirgū. Paredzēts nodarbināt 10 studentus uz 0,5 slodzi vienu vasaras mēnesi. Pasākuma dalībnieki varēs strādāt jauniešu centros Bērziņu, Andrupenes, Andzeļu pagastos un Dagdas pilsētā, kā arī Šķaunes pagasta bērnu pieskatīšanas istabās.

Augstskolu studentiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Dagdas novadā, līdz 16. jūnijam  jāiesniedz CV un motivācijas vēstule Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā, Alejas ielā 11a, Dagdā, tel. 65652244.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *