MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Baltinavas novadā notika tikšanās ar Arvi Vilkasti

13. martā, saulainā ceturtdienā, Baltinavas novada skolēni, jaunieši, skolotāji un citi interesenti pulcējās kultūras namā, lai klātienē uzklausītu mūsu novadnieka, olimpieša, sudraba medaļas ieguvēja Arvja Vilkastes veiksmes stāstu par dalību olimpiskajās spēlēs.
Gan skolēni, gan pieaugušie bija sagatavojuši dažādus interesējošus jautājumus gan par olimpiskajām spēlēm, gan sportistu ikdienas režīmu. Arvis bija līdzi paņēmis arī savu bobslejista ekipējumu – ķiveri, cimdus, „naglenes”, tērpu. Protams, ievērības cienīgākais eksponāts ikvienam klātesošajam šķita sudraba medaļa, ko aptaustīt un rokās paturēt centās teju katrs pasākuma apmeklētājs.
Olimpietis pastāstīja kā viņš kļuva par bobslejistu, cik daudz darba un treniņu ieguldīts, lai sasniegtu tik labus rezultātus. Protams, visvairāk klausītāji bija ieinteresēti uzzināt par sajūtām, kas pārņēma sportistus, kad tika paziņoti gala rezultāti un emocijām apbalvošanas ceremonijas laikā. Jautāts par dalību ziemas olimpiskajās spēlēs Korejā Arvis atbildēja, ja būs veselība un labvēlīgi apstākļi, tad notiekti arī piedalīsies.
Pēc ziedu pasniegšanas un autogrāfu sniegšanas sekoja pasākuma iemūžināšana fotomirkļos. Jāteic, izveidojās gara rinda, jo interesentu netrūka, kas vēlējās nofotografēties ar Arvi.
Vēlēsim Arvim izcilus panākumus arī turpmāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *