MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ar Normunda Karpiča muzikālo sniegumu noslēgsies Gulbju dīķa vasaras programma

Rīt, 29. augustā pulksten 16.00 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā melodiskā daudzpusībā dalīsies mūziķis Normunds Karpičš, savukārt svētdien, 30. augustā pulksten 12.00 Jūrmalas parka bērnu laukumā izklaides piedāvās Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata”.

29. augustā pulksten 16.00 ikviens interesents tiek aicināts izbaudīt Normunda Karpiča muzikālo sniegumu. Mūziķis klausītājiem sola atskaņot gan akustiskas versijas vairākām labi zināmām pašmāju komponistu dziesmām, piemēram, skaņdarbus no Dona repertuāra, gan mūsdienu un ārzemju populārās mūzikas izpildītāju dziesmas, tostarp “U2”, “Lynyrd Skynyrd” daiļradi.

Normunds Karpičs dzimis un uzaudzis Zemgalē – Bauskā, kur arī pirmo reizi sastapās ar mūziku un tās pievilkšanās spēku. “Kā jau nereti notiek, pēc pirmajiem soļiem ne vienmēr var droši noteikt to kāds būs rezultāts, tā arī notika ar mani, kad, uzsākot gaitas Bauskas mūzikas skolas klarnetistu sagatavošanas klasē, neizturēju pat pusgadu,” atceras mūziķis. Taču motivācija pievērsties mūzikai atgriezās pamatskolā, kad klasesbiedru motivēts pats sāka mācīties ģitārspēli.

Mākslinieks atzīst, ka vēl joprojām atrodas konkrētas mūzikas individualitātes meklējumos, tāpēc pašlaik izpilda ļoti daudzveidīgu repertuāru. Mūzika Normundu iedvesmojot, kā rezultātā viņš vēlas attīstīt savas muzikālās dotības radot arī oriģināldarbus.

Svētdien, 30. augustā pulksten 12.00 Jūrmalas parka bērnu laukumā Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” izspēlēs pasaku Sniegbaltīte, kurā, neskatoties uz dažādiem pārbaudījumiem, skaistā meitene kļūs par karalieni.

Jūrmalas parka bērnu laukumā ikvienam būs iespēja uz laiku nonākt brāļu Grimmu pasaku pasaulē, piedzīvot dažādus brīnumus, iztēloties dīvainas lietas un piedalīties pašos neticamākajos piedzīvojumos. Pasakas caurvīs cirka priekšnesumi ar žonglēšanu, burvju trikiem, ekvilibru, dažādām spēlēm un atrakcijām. Pasaku tēlos kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata” dalībniekiem iejutīsies mazie skatītāji, darbosies arī vizuālās darbnīcas. Būs saldas balvas ikvienam dalībniekam.

Liepājas Kultūras pārvalde atgādina, ka bezmaksas Gulbju dīķa muzikālo pēcpusdienu un bērnu rītu programma noslēdzas šajā nedēļas nogalē un saka lielu paldies ikvienai mazākumtautības kopienai un māksliniekam, kas padarīja liepājnieku sestdienas un svētdienas sajūtām bagātākas, kā arī liels paldies visiem klausītājiem un skatītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *