MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Amatnieki aicināti pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam

Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate (Vācija) aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā. Šogad tirdziņš norisināsies no 24.novembra līdz 23.decembrim.

Liepājai, atvēlētas sešas tirdzniecības vietas – trīs kioski, katrs sadalīts divos nodalījumos. Katra tirdzniecības vieta ir trīs metrus gara un divus metrus plata, aprīkota ar pārdošanas leti, spuldzīšu virtenes dekorāciju un elektrības pieslēgumu. Tirdzniecības vieta tiek piedāvāta nedēļu ilgai izmantošanai. Maksimālais dalībnieku skaits uz vienu stendu – divas personas.

Maksa par tirdzniecības vietas izmantošanu ir 35 eiro nedēļā. Papildus tam jāsedz arī izdevumi par patērēto elektrību (pēc skaitītāja rādījumiem, kas tiek nolasīti pēdējā tirdzniecības dienā). Jāņem vērā, ka stendi nav apdrošināti pret zādzībām un ielaušanos, tāpēc vēlams noslēgt atbilstošu apdrošināšanu vai vakaros izņemt no stendiem vērtīgos priekšmetus.

Ziemassvētku tirdziņa darba laiks no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 10.30 līdz 21.00, piektdienās un sestdienās no pulksten 10.30 līdz 22.00 un svētdienās no pulksten 11.30 līdz 21.00. Savukārt 29. novembrī tirdziņš darbosies no pulksten 10.30 līdz 23.00. Darmštates sadraudzības pilsētu birojs piedāvā arī savu palīdzību piemērotu naktsmītņu rezervēšanā.

Lai izvairītos no pēdējā brīža atteikumiem, tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad tiek piemērota depozīta iemaksa jeb priekšapmaksa. Priekšapmaksa 100 eiro apmērā piedalīšanās gadījumā tiks atgriezta atpakaļ, no šīs summas iepriekš sedzot izmaksas par elektrību un tirdzniecības vietas īri.

Pēc pieteikuma anketas saņemšanas, dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums ar bankas kontu, kur jāiemaksā priekšapmaksa. Reģistrēšanās tirdziņam tiks apstiprināta tikai pēc priekšapmaksas saņemšanas.

Pieteikuma anketa atrodama mājas lapā www.liepaja.lv sadaļās Ziņas un Sbiedrība . Jautājumu un neskaidrību gadījumā, kā arī aizpildītu anketu sūtiet uz e-pastu: liepajaskultura@dome.liepaja.lv. Pieteikumus var iesūtīt līdz 3.oktobrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *