MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aicina pieteikties izstādei „Ražots Liepājā”

Ir sākusies pieteikšanās dalībai izstādē „Ražots Liepājā”, kas 2015. gada 6. un 7. martā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā. Izstādē aicināts piedalīties ikviens Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu uzņēmējs.

Lai pieteiktos izstādei, uzņēmējiem elektroniski jāaizpilda dalībnieka anketa mājas lapā www.razotsliepaja.lv vai klātienē Liepājas pilsētas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6.

„Izstāde „Ražots Liepājā” ir viena no vērtīgākajām un vērienīgākajām izstādēm, kas pērn vienkopus bija pulcējusi vairāk nekā 140 uzņēmēju un 30 tūkstošus apmeklētāju. Tās galvenais mērķis ir parādīt gan pašiem liepājniekiem, gan arī pilsētas viesiem daudzpusīgo Liepājas uzņēmējdarbības klāstu un potenciālu, tādēļ šajā izstādē aicinām piedalīties visdažādākos uzņēmumus – sākot no nelieliem mājražotājiem un skolēnu mācību firmām, līdz lielajiem eksportējošiem uzņēmumiem ar simtiem darbavietu. Tā ir lieliska iespēja ne tikai popularizēt savu uzņēmumu, piedāvātās preces vai pakalpojumus, bet arī pastāstīt par sevi un saviem sasniegumiem, kā arī uzrunāt potenciālos darbiniekus, klientus vai sadarbības partnerus,” aicina Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus arī šoreiz izstādē var pieteikties gan ražošanas uzņēmumi, gan arī pakalpojumu sniedzēji, kuri vēlas pastāstīt liepājniekiem un pilsētas viesiem par savu piedāvājumu un lietām, kas top Liepājā vai tās apkaimē.

Ņemot vērā iepriekšējo izstāžu dalībnieku pozitīvās atsauksmes un ierosinājumus, arī nākamgad plānotās izstādes laikā uzņēmējiem tiks organizēti dažādi tematiskie semināri. Dalībnieka anketā uzņēmējiem tiek lūgts norādīt arī informāciju par uzņēmuma līdzšinējo pieredzi ES fondu līdzekļu piesaistē, kā arī nākotnes iecerēm ES fondu līdzekļu piesaistē. Tas tiek darīts ar nolūku, lai nākamajā plānošanas periodā ES fondu līdzekļu piesaistē ieinteresētajiem uzņēmumiem pašvaldība spētu savlaicīgi nosūtīt informāciju, sniegt konsultācijas, kā arī rīkot seminārus.

Liepājas pilsētas dome izstādi „Ražots Liepājā” organizē jau trešo reizi.

Uzņēmēju dalība izstādē būs bez maksas un pieteikumi no uzņēmējiem tiks gaidīti līdz 2015. gada 9. februārim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *