MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

16 deju kolektīvi izdejos ventiņu tūri

31. maijā plkst. 19.00 Piltenes brīvdabas estrādē jau trešo reizi visus dejas mīļotājus no tālienes un tuvienes kopā sauks sadancošanās – “Ventiņu tūre 3”.

Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše saka: “Tā jau ir, ka gada laikā apgūto repertuāru dejotājiem gribas parādīt skatītājiem. Ar deju skati tā kā par maz, tāpēc reizi divos gados ventiņu pusē, Piltenē, kopā pulcējas dejotāji no Ventspils pilsētas un novada, aicinot savā pulkā arī viesus.”

Trešajā “Ventiņu tūrē” piedalīsies 16 deju kolektīvi no Kuldīgas, Alsungas, Kabiles, Snēpeles, Ēdoles, Ugāles, Ances, Ventspils, tostarp Ugāles pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Spiekstiņi” un jauniešu deju kolektīvs “Palēciens” (vadītāja Lāsmas Millere), Ances vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ance” un Ances senioru deju kolektīvs (vadītāja Elita Kuģeniece), arī ventspilnieki – vidējās un jaunākās paaudzes dejotāji no “Liedaga” (vadītāja Inga Liepiņa), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kurzeme” (vadītāja Inga Zarāne), vidējās un jaunākās paaudzes dejotāji no “Strautuguns” (vadītāja Ineta Judzika).

Visas deju tūres kopā liks deju virsvadītāja Ventspils pilsētā, novadā un Kuldīgas pilsētā un novadā Ramona Irbe un Ventspils folkloras ansamblis “Ventiņ” (vadītāja Dina Bāne), pasākumu vadīs Zane Pamše. Visi laipni aicināti uz koncertu un pēc tam bez maksas ballēties “Rumbas kvarteta” pavadījumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *