MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Lembergs: Ventspils opozīcijas dēļ peldbaseina būvniecības projektu nācās iesaldēt

Pateicoties Ventspils pilsētas domes opozīcijai un valdībai, Ventspils peldbaseina būvniecības projekts šobrīd ir iesaldēts, žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Kā zināms, Ventspils pilsētas domes deputāti, kas pārstāv opozīciju, un to politiskās partijas parlamentā nodrošināja, ka Ventspilij atņem 1,55 miljonus eiro, no kuriem lielākā daļa bija domāti peldbaseinam, līdz ar to baseina projektēšanas darbi tika apturēti,” atgādināja politiķis.

Lembergs norādīja, ka šāda veida peldbaseins būtu Latvijas mēroga projekts un tāda vienošanās bija arī ar Izglītības un zinātnes ministriju, bet nākot pie varas Ventspils opozīcijas partijām un arī Jaunajai konservatīvajai partijai, tika nolemts šo naudu atņemt Ventspilij. “Tāpēc šis projekts šobrīd ir iesaldēts,” piebilda politiķis.

“Bet viss plūst un mainās. Jācer, ka arī [jauns] politiskais sastāvs Saeimā nav tālu aiz kalniem, ka mainīsies,” izteicās Lembergs.

Kā zināms, Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāti 2019. gada pavasarī panāca baseina būvniecības atcelšanu. Viņi bija vērsušies ar iesniegumu pie LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Sporta apakškomisijas priekšsēdētājas, apšaubot noslēgto līgumu starp Izglītības un zinātnes ministriju un Ventspils pilsētas domi par valsts finansējuma piešķiršanu OC “Ventspils” sporta infrastruktūras attīstības programmas īstenošanai.

Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputātu iesniegums mudināja Saeimas deputātus nepildīt uzņemtās valsts līgumsaistība, kā rezultātā LR Saeimas budžeta komisijā 2019. gada marta beigās netika atbalstīts finansējums 1,55 miljonu eiro apmērā Olimpiskā centra “Ventspils” sporta infrastruktūras attīstības programmas īstenošanai.

Toreiz komentējot notikušo, Lembergs norādīja, ka Ventspils pilsētas domes opozīcija, pieprasot atņemt valsts finansējumu sporta infrastruktūras attīstības programmas īstenošanai, ir pierādījusi, ka tai nerūp ventspilnieki, bet tikai un vienīgi savu politisko mērķu apmierināšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *