MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

No 4.-7. jūnijā notiks Madonas pilsētas svētki- novadam

Madonas pilsēta šogad svin savu 88. gadskārtu un tai par godu notiks 4 dienas garas svinības. Pilsētas svētku laikā Madonā valda īsta svētku noskaņa. Cilvēku plūst no malu malām un visapkārt dzirdami smiekli un priecīga čaloņa.

Pilsētā notiks vairāki desmiti dažādu pasākumi lieliem un maziem- gan teātri, gan dziesmu un deju koncerti. Vērts pieminēt, ka pilsētas svētkos uzstāsies Boržomi (Gruzija) tautas deju ansamblis. Skaists solās būt “Ex Anima” nakts koncerts pie strūklakas. Programmā iekļauti pasākumi arī sporta cienītājiem- mini rallijs “Madona 2014” , Madonas novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā no stāvokļa guļus un Top Bumba. Šogad paredzēta arī modes skate, kurā apģērbu dizainere Vineta Vaļka demonstrēs savu jaunāko kolekciju. Interesanti būs vērot arī ugunsdrošības demonstrāciju “Drošs paliek UGUNS-drošs”. Daudz gardumu un saimniecībā noderīgu lietu varēs iegādāties “Amatnieku un našķu tirdziņā”.

Sestdien plkst. 18:00 Madonas pilsētas estrādē paredzēts svētku koncerts, kurš solās būt īpašs. Lieliskais diriģentu Martiņš Bergs un viņa vadītais kamerorķestris kopā ar izcilajam latviešu māksliniekiem Intaru Busuli un Mārci Auziņu ar grupu sniegs mums kvalitatīvu un skaistu muzikālo baudījumu. Pēc koncerta notiks Lielā svētku balle, kur uz skatuves kāps leģendārā latviešu grupa “Bet Bet”, kantrī mūzikas grupa “Klaidonis” un DJ Roberts Lejasmeijers.

Svētki sāksies 4. jūnijā plkst. 19:00 ar koncertuzvedumu “Ver durvis-Ienāc”, kas notiks Madonas kultūras namā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *