MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Muzeju nakts Kocēnos

Sestdien, 16. maijā, no plkst. 21.00 starptautiskās akcijas “Muzeju nakts” ietvaros arī Kocēnos norisināsies vairāki pasākumi. „Muzeju nakts” Latvijā norisināsies jau vienpadsmito reizi, un šī gada tematika būs veltīta Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai.

Plkst. 21.00 Kocēnu pagasta 1.bibliotēkas Velvju zālē notiks romantisks sarīkojums “Tik tevis nedrīkst man trūkt”, kurā piedalīsies Kocēnu pamatskolas absolvente un Valmieras Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece Anna Krauja, Kocēnu pamatskolas sporta skolotājs Aivars Māliņš un Kocēnu kultūras nama vokālais ansamblis “Ad Rem”.

Plkst. 21.30 sāksies brīvdabas kino izrāde – ikvienam būs iespēja noskatīties Latvijā tapušo studijas “Rija” animācijas filmu “Zelta Zirgs” (režisors Reinis Kalnaellis). Animācijas filma veidota pēc slavenās Raiņa lugas motīviem, un tā tapusi sadarbībā ar Luksemburgas, Lietuvas un Dānijas animācijas filmu meistariem.

Kino seansa laikā bērni bez maksas varēs baudīt dabīgo graudu iesala dzērienu ar filmai veltītu nosaukumu “Zelta zirgs”, ko cienastā būs sarūpējis „Valmiermuižas alus”.

Vakara izskaņā plkst. 23.00 Kokmuižas pils parterā ar akustisko koncertu uzstāsies dziesminieks Mikus Frišfelds. Valmierietis Mikus Frišfelds ir mūziķis, kurš ir izdevis divus mūzikas solo albumus “Indiāņu vasaras” un “Egoland”. Savulaik darbojies daudzsološajā grupā “The Signals”, kā arī ir bijis iesaistīts citos mūzikas projektos.
Visi pasākumi – bez maksas.

Vakara gaitā pasākumu apmeklētājus Kocēnos iepriecinās gaismu spēles, kas paspilgtinās Kokmuižu un apkārtējās ēkas, radot īpašu noskaņu un atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *