MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Mārtiņsalā lepni plīvo Zilais karogs

30. maijā peldvietā „Mārtiņsala” īpašā pasākumā Kuldīgas Aktīvās atpūtas centra direktors Artis Gustovskis pacēla Zilo karogu.

Klātesošo sirdis priecēja šlāgergrupa „Rumbas kvartets”, atjautības un orientēšanās spēles, koka atrakcijas un kopīgs pikniks pie ugunskura.

Mārtiņsalā Zilais karogs plīvo jau piekto gadu, apliecinot peldvietas izcilo ūdens kvalitāti un sakārtotību. Sākoties pludmales sezonai, teritorijā ir atjaunots informatīvais stends, norādes un ģērbtuves, ar smiltīm papildināti pludmales volejbola laukums un pludmales zona pie gala laipas.

Oficiālā peldsezona „Mārtiņsalas” peldvietā ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim. Par atpūtnieku drošību ik dienu no pulksten 10.00 līdz 22.00 rūpējas glābšanas dienests.

Kopā šogad Latvijā plīvos 15 Zilie karogi: divpadsmit no tiem peldvietās un trīs – jahtu ostās. Zilais karogs ir pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kurš ieguvis atpazīstamību gan iedzīvotāju, pašvaldību, gan vides institūciju vidū. Zilā karoga programma ir viena no piecām globālā Vides izglītības fonda programmām. Tā balstās uz 29 stingriem kritērijiem ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *