MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Šodien sākas festivāls Summer Sound

Šajā nedēļas nogalē Liepāju pieskandinās Latvijā vērienīgākais pludmales festivāls – Summer Sound. Lai tajā nokļūtu bez aizķeršanās, festivāla organizatori aicina ņemt vērā ceļu remontdarbus.

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti šovakar, 3.augusta, 16.00 un pirmie mākslinieki uz festivāla skatuvēm kāps 17.00. Summer Sound galveno skatuvi atklās lietuviešu mūziķis Daddy Was A Milkman, pēc tam dodot vārdu pašmāju māksliniekiem – Aijai Andrejevai un reperim Gacho, bet piektdienas vakaru uz galvenās skatuves noslēgs vasarīgo ballīšu dīdžejs no Vācijas – Alle Farben.

Uz pārējām festivāla Summer Sound skatuvēm piektdienā apmeklētājus priecēs – Pienvedēja Piedzīvojumi, Justs, The Bongo Club, Singapūras Satīns, Rīgas Modes, Edavārdi, Igo, Dzelzs Vilks, Soundarcade, Čipsis un Dullais, Židrūns, Atom, Podruga un citi mākslinieki. Bet par dejām līdz rītam rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Tāpat būs iespējams baudīt plašo Summer Sound kino telts programmu, vērot DrawOrgy mākslas darbu tapšanu, izbaudīt adrenalīnu karuseļos un lāzertaga atrakcijās, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs.

Festivāla biļetes pret aprocēm var samainīt gan pie festivāla ieejas, gan Rīgā, tirdzniecības centrā Spice un Liepājā, tirdzniecības namā Kurzeme.

Nedēļas nogalē autobraucējiem, dodoties uz festivālu Summer Sound Liepājā, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem un palēninātu satiksmi vairākos ceļa posmos Kurzemes pusē. Nozīmīgi ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz Liepājas šosejas (A9), kur autovadītājiem, braucot no Rīgas puses, jāieplāno papildus laiks ceļā:
Kopā remontdarbi uz Liepājas šosejas notiek vairāk kā 26 kilometru garumā un to šķērsošana no Brocēniem līdz Skrundai var prasīt apmēram stundu.

Uz Liepājas šosejas (A9) ir trīs remontposmi:

· starp Brocēniem un Saldu (97,5.-99,7. kilometrs);
· aiz Saldus Liepājas virzienā (102,9.-113,1. kilometrs);
· pirms Skrundas (115,7.-129,6. kilometrs).

Ceļa posmā starp Brocēniem un Saldu ir viens luksoforu posms, tāpat arī posmā aiz Saldus – vēl viens luksoforu posms. Šajās luksoforu vietās ātruma ierobežojums ir 50 km/h, bet visā remontdarbu posmā 70 km/h.
Katra luksofora posma izbraukšana var prasīt papildus līdz 10 minūtēm.

Ceļa posmā pirms Skrundas piektdien, 3. augustā līdz plkst. 15.00 viena kilometra garumā tiks klāts asfalts un satiksmi pa vienu joslu organizēs satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums šajā vietā būs 50 km/h. Posma izbraukšana prasīs papildu līdz 10 minūtēm. Tomēr jau pēc plkst. 15.00, kad darbi tiks pabeigti, satiksmei tiks atvērtas abas joslas un ātruma ierobežojums būs 70 km/h. Arī atgriežoties no festivāla vienīgais ierobežojums šajā posmā būs ātrums – 70 km/h.

Aicinām autovadītājus ceļu būvdarbu vietās ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.
Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Uz festivālu iespējams nokļūt arī izmantojot A/S Pasažieru Vilciens īpašos festivāla reisus – 3. augustā: Rīga (14:07) – Liepāja (17:20) un 5. augustā: Liepāja (12:00) – Rīga (15:10). https://www.pv.lv/lv/izmainas-un-jaunumi/jaunumi/12084/ipasi-vilcieni-uz-summer-sound-festivalu/ vai izmantojot koplietošanas automobīļu nomas CarGuru īpašo Summer Sound piedāvājumu. Plašāka informācija par CarGuru piedāvājumu pieejama CarGuru mobilajā lietotnē.

Festivāla aproces arī šogad darbosies kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit – http://www.ej.uz/SS18_PIEDAVA

Latvijas Valsts policija Liepājā festivālā strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un aicina festivāla apmeklētājus būt atbildīgiem pret sevi un līdzcilvēkiem, pieskatīt savas personīgās mantas un neatstāt bērnus bez uzraudzības.
Festivāla organizatori atgādina, ka diennakts tumšajā laikā festivāla teritorijā jūrā peldēties nav atļauts.

Festivālā Summer Sound uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree, Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu – Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

Festivāls Summer Sound 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Foto: Publicitātes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *