MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Kad jāizvēlas individuālo māju projekti Arhitekt.lv?

Arhitektu biroja Arhitekt.lv komanda specializējas privātmāju projektēšanā kopš 2007.gada. Šajā laikā ir projektētas gan videi draudzīgās eko mājas, gan mūsdienīgas ģimeņu privātmājas, gan luksus klases nami. Individuālo dzīvojamo māju projekti sevišķi piemēroti tad, ja vēlaties būvēt īpašu, no citām atšķirīgu ēku.

Darbs ar individuālu privātmājas projekta izstrādi sākas ar klienta ieceri – skici, foto vai vienkārši epastā aprakstītu ideju. Viens no galvenajiem principiem ir drošība, tādēļ projektēšana noris atbilstoši būvnormatīviem.

Individuālo māju projekti atšķiras ar klientam ērtu, īpaši piemērotu telpu plānojumu. Ja klientam vajadzīgas papildu telpas sporta inventāram, mājdzīvniekiem, īpašam aprīkojumam vai jebkādiem citiem mērķiem – ikvienu no tām var ieplānot un uzprojektēt vajadzīgajā lielumā un izkārtojumā ēkas plānā.

Individuālie māju projekti piemēroti arī tad, ja klients vēlas augstākus mājas stāvus jeb sienu augstumu no grīdas līdz griestiem, ir iecerējis īpašus stiklojumus, kāpņu risinājumus, savām vēlmēm atbilstošu ēkas konstrukciju.

Projektēšanas laikā tiek veiktas korekcijas atbilstoši arhitektūras standartiem. Ēka iegūs optimālās, pareizās konstrukcijas un vizuālās proporcijas. Tāpat vienmēr tiek apdomāts arī ēkas novietojums apbūves gabalā. Privātmāja tiks paredzēta atbilstoši būvnoramatīviem, ievērojot normatīvos attālumus no blakus zemes gabaliem, ielas un citām ēkām, kā arī tā atradīsies pareizā novietojumā attiecībā pret debess pusēm – no rītiem logos ausīs saule, ēkā nepūtīs auksti ziemeļu vēji, bet vakarā varēs baudīt saulrietu.

Individuālo privātmāju projektēšana noris trijos posmos – Sagatavošanās, Projektēšana un Saskaņošana.

Klientu atsauksmes no 2017. un 2018.gada

Arhitektu biroja mājas lapā https://www.arhitekt.lv/sia-arhitekt-atsauksmes/ varat iepazīties ar klientu atsauksmēm, kas uzrakstītas pavisam nesen – 2017. un 2018.gadā. Savās atsauksmēs klienti atzinīgi novērtē biroja komandas atsaucīgumu, profesionalitāti un darbu nodošanu noteiktajos termiņos.

Arhitekt.lv piedāvājumā arī gatavie māju projekti

Kopš 2014.gada Arhitekt.lv piedāvā vairāk kā 900 tipveida privātmāju projektus, kurus pēc klientu vēlmēm pielāgo individuālām vajadzībām, veic adaptēšanu zemes gabalā, pilnīgu saskaņošanu un dokumentācijas sakārtošanu institūcijās. Sazināties ar arhitektu biroja komandu var rakstot uz info@arhitekt.lv vai zvanot pa tālruņa nr. +371 24200500.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *