MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Festivālā Saldū uzstāsies populārā dj Sam Divine

17. augustā Saldus ezera piekrastē norisināsies 24 stundu ilgs house mūzikas festivāls “Duende Festival”, informē portāls balticevents.info. Pasākuma ietvaros uzstāsies vairāki zināmi pašmāju mākslinieki, kā arī galvenā festivāla viesmāksliniece, populārā angļu dj un producente Sam Divine.

Sam Divine – spilgtā dīdžeju kultūras pārstāve no Londonas. Esot pavisam jauna, Sam nolēma izmēģināt sevi šajā sfērā un pēc sadarbības ar “We Are FSTVL” 2013. gadā ieguldītais darbs vainagojās panākumiem un Sam kļūst par vienu no populārākajiem dj house mūzikas pasaulē.

Viņa ir pirmā māksliniece Lielbritānijā, kas parakstīja līgumu ar pasaules Nr.1 house mūzikas industrijas leiblu “Defected Artist Management”. Pēdējo gadu Sam Divine var saukt par visveiksmīgāko savā karjerā, jo Sam izdēvās uzstāties lielākajos pasaules festivālos, kā arī būt par rezidenti Ibicas lielākajos un populārākajos klubos, un iekļūt 3.vietā pasaules labāko dīdžeju topā.

Savas karjeras laikā Sam ir ieguvusi popularitāti Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā un uzstājusies tādos festivālos, kā Tomorrowland, Defected Croatia, Creamfields, Eastern Electrics un SW4. Viņas kopdarbs ar Kertisu Gabrielu, dziesma “Flowers” ir sasniegusi pirmās vietas Traxsource, Beatport un Itunes Dance chart platformās.

“Duende Festival” rīkotāji sagatavojuši plašu izklaides programmu visai ģimenei. Pasākuma teritorijā tiks izvietotas atrakcijas, atvēlēta vieta sportiskām aktivitātēm kā arī jogai un atpūtai pie ezera. Pirmo reizi house mūzikas vēsturē festivāla organizatori ir realizējuši ideju, saulrieta laikā apvienot tradicionāla instrumenta kokles skaņas ar zināmiem house mūzikas skaņdarbiem.

Par muzikālo noformējumu parūpēsies tādi mākslinieki, kā Makree, Anett, FD, 326, Ideology Of Sound, Roland Levan, John Obscur, El Harmony, NuFreak, V. К, Arthur Gorbachev, Vol-T, Stigylicious, Ellis Raily, Marcus D un daudzi citi. Festivāla biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *