MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Dalder.lv – ērtākie sludinājumi Latvijas novados dzīvojošajiem!

Sludinājumi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem un tas ir viens no senākajiem reklāmas veidiem. Arī Latvijas iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto sludinājumus lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un saimniecībai nepieciešamās lietas. Taču esošie portāli nav lietotājiem ērti, it sevišķi gadījumos, kad interesē atrast noteiktu preci vai pakalpojumu ārpus Rīgas.

Dalder.lv ir nākotnes portāls visai Latvijai

Sludinājumu portāls jeb e-komercijas platforma dalder.lv ir rūpīgi lolots projekts ar mērķi radīt unikālu, īpašu un inovatīvu sludinājumu portālu, kas ir piemērots jebkuram novadam un vienlīdz palīdz gan Daugavpilī, gan Liepājā. Dalder.lv atšķiras, jo ir
• Lietotājam draudzīgs,
• Ērts un ātrs,
• Dinamisks,
• Portāls piedāvā ērtāko filtrēšanas sistēmu pasaulē!

Nereti iedzīvotājiem Daugavpils novadā ir atšķirīgas vajadzības no, piemēram, Kurzemes puses pilsētās dzīvojošajiem. Meklējot sev nepieciešamo preci pašlaik zināmākajos sludinājumu portālos nav iespējams atrast informāciju, kas ir relevanta tieši lietotājam. Dalder.lv ir atrisinājis šo problēmu un piedāvā katram no 110 novadiem un 9 pilsētām veidot savu atsevišķo sludinājumu dēli, kas jebkurā novadā, piemēram, Aizputes novadā dzīvojošajiem ļaus ietaupīt laiku un savus resursus.

Dalder ir unikāla un sīki niansēta filtrēšanas sistēma, kas ekonomēs laiku gan lietotājiem, gan pārdevējiem, jo pircējs būs spējīgs atrast tieši sev interesējošo preci vai pakalpojumu sev vēlamajā Latvijas reģionā nebijušā ātrumā.

Kāpēc izvēlēties dalder.lv?

Protams, sludinājumi joprojām ir būtiska dalder.lv daļa, taču tikpat svarīga ir arī mārketinga komunikācija. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem. Tirgus pētījumi un analīze atklāj, ka Latvijas novadu iedzīvotājiem ir nepieciešama mārketinga platforma ar kuras palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot informāciju, gan organizēt biznesa komunikāciju:
• Rūpēs par ikviena lietotāja ērtību ikvienā pilsētā, novadā vai ciemā, tiek nodrošināts nemitīgs tehniskais un komunikatīvais atbalsts;
• Tādas kategorijas kā, piemēram, informācijas izvietošana, apstrāde, sasniedzamība, efektivitāte, lokalizācija, datu apstrāde. Tas nozīmē nebijušu pieredzi gan reklāmas devējiem, gan tās lietotājiem.

Katrs pārdevējs varēs izveidot mikro mājaslapu, kas piedāvās gan apskatīt informāciju, gan komunicēt tiešsaistē. Tāpat būs atpazīstams arī lietotājs, ar reģistrētu profilu. Pašlaik pieejamajos portālos nav iespējams apskatīt informāciju par pārdevēju, kas nozīmē lielāku risku iegādāties viltotas vai zagtas lietas, kā arī nav iespējams lasīt atsauksmes vai vērtējumu par iegādāto. Tie ir būtiski ieguvumi, kas palīdz atpazīt godprātīgu pārdevēju.

Ko jaunais portāls nozīmē tā lietotājam novados?

E-komercijas platforma funkcionāli uzbūvēti akcentējot tikai lietotājus:
• Iespēja vienkārši un bez maksas ievietot sludinājumus konkrētās vietas vai reģiona sludinājumu sadaļā;
• Sludinājumi ir detalizēti filtrējami, kas ļauj atrast tieši to preci, kas tiek meklēta;
• Iespējams iepazīties ar dažādiem akciju piedāvājumiem un iepazīties ar pārdevējiem mini mājas lapās;
• Īpaša pievienotā vērtība ir reklāma.

Arī vizuāli Dalder.lv dizains un lietojamība ir nesalīdzināms ar konkurentiem. Esi solī ar modernā lietotāja vajadzībām un attīstību – izvēlies Latvijā modernāko e-komercijas platformu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *